Ми пропонуємо професійне перевезення коней за кордон і по країні спеціалізованим транспортом. В одному транспортному засобі можливе перевезення до 9 коней. Перевезення коней також можлива з супроводом господаря, що зручно при поїздках на змагання (автомобіль це дозволяє). Ми пропонуємо досвід і допомогу при завантаженні / вивантаженні коней. Наші водії та експедитори зроблять все, щоб Ваш чотириногий друг подорожував комфортно і без стресу. Перевезення коней перестане бути для Вас проблемою. Пропонуємо швидке, безпечне і зручне перевезення коней по країні і за кордон. Ми використовуємо тільки спеціалізований сертифікований транспорт, відповідні ліцензії та дозволи. Перевезення коней проводиться згідно з правилами ЄС для перевезення тварин. Зокрема, температурним вимогам, часу на відпочинок в дорозі, напування та ін.

Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що Ваші коні приїдуть в призначений час в призначене місце. Не має занчение, який кінцевий пункт доставки - Краснодар, Париж, Лондон, Барселона або будь-яке інше місто. Для розрахунку вартості перевезення, будь-ласка, зв'яжіться з нами. Ціна розраховується з урахуванням відстані і кількості тварин, які перевозяться. Однак, ми завжди чекаємо від замовника акцепту цінової пропозиції, тому наш цінник досить гнучкий.

Для провезення різних екзотичних тварин (пітонів, мавп, черепах і т.д.) потрібна санкція державних органів з охорони навколишнього середовища, отримання якої пов'язане з дотриманням деяких умов. Зокрема, для цього необхідні документи, що тварину придбано законним шляхом і підтвердження місця її народження. Авіакомпанії мають особливі вимоги і умови для перевезення таких тварин. Ці вимоги на транспортування домашніх тварин краще виконати заздалегідь. Змій, а також великих ящірок ми перевозимо в спеціальних бавовняних мішках. Також можливе перевезення екзотичних тварин в спеціальних дерев'яних ящиках з металевою сіткою. Стінки зсередини такого ящика викладені пінопластом, обладнані вентиляційними отворами. Дрібних ящірок і земноводних ми можемо перевезти в спеціальних пластикових контейнерах.

Перевезення риб проводиться в поліетиленових пакетах, на 1/3 заповнених водою і на 2/3 - повітрям. Якщо риба колюча, то всередині пакет вистилається капроновою сіткою. Потім пакети укладаються в спеціальний ізотермічний контейнер, що підтримує постійну температуру води. Термоконтейнер із пластику так само виконує функцію жорсткого каркаса і захищає пакети з перевозяться рибками від випадкових ушкоджень. Температурний режим, незалежно від пори року забезпечується максимально стабільний. При необхідності аерації, використовуються переносні компресори.

Перевезення птахів залежить від індивідуальних особливостей вихованців. Перевозиться велика птиця або маленька, хижа чи ні, доставка птиці літаком або автотранспортом. При транспортуванні птахів використовуються спеціально пристосовані клітки або пластикові переноски. Іноді можливе використання заспокійливих засобів. Завжди дотримується комфортний температурний режим, присутні поїлка і годівниця.

Пропонуємо швидкі, безпечні та зручні перевезення собак по країні і за кордон. Перевезення собак перестане бути для Вас проблемою. Наші водії та експедитори зроблять все, щоб Ваш чотириногий друг подорожував комфортно і без стресу. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що Ваш вихованець приїде в призначене місце в призначений час. Не має значення, який кінцевий пункт доставки - Астана, Берлін, Москва, Київ або будь-яке інший місто нашої планети. Перевезення собак є відповідальним завданням, і ми докладаємо особливих зусиль при вирішенні таких завдань. При необхідності, ми також надаємо в оренду сертифіковані бокси, оформляємо дозвільні документи для перевезення собак за кордон. Для вибору необхідних послуг і розрахунку вартості доставки тварин, будь ласка, зв'яжіться з нашим співробітником.