Наша компанія здійснює перевезення тварин за допомогою автомобільного транспорту. Цей спосіб транспортування  потребує найменше часу для підготовки поїздки, дозволяє   гнучко змінювати  деталі перевезення ( наприклад час , маршрут). Перевезення автомобілем  здійснюються як по Україні, так і в міжнародному сполученні. Перевезення автомобільним транспортом за кордон також доступне навіть  у випадку, коли тварина підпадає під заборону перевезень літаком. Додаткову інформацію Ви  можете знайти у відповідних розділах  сайту, дізнатись  по телефону  + 380 737-737-737 , або при письмовому зверненні на сторінці КОНТАКТИ.

Перевезення тварини залізничним транспортом здійснюється тільки в супроводі людини. Під час подорожі за твариною будуть стежити, годувати і всіляко доглядати. Цей спосіб перевезти тварину є, найчастіше, менш витратним,  ніж авіаційний спосіб. Залізничним транспортом рекомендується перевозити на відстань  2000-3000 кілометрів. Для здійснення доставки потрібен час на підготовку дозвільних документів . Це треба враховувати при плануванні доставки тварин залізничним транспортом. Перевезення здійснюються як в межах України, так і за кордон. Поїзд рухається за чітким графіком,що дозволяє точно запланувати час транспортування, навіть з перетином кордонів та проходженням митного контролю.

Перевезення тварин  авіатранспортом можливе як з супроводом кур'єра або власника, так і без. Якщо тварина відправляється з супроводом і її  вага,разом з транспортним боксом, менше 5-8 кг (в залежності від авіакомпанії) , вона перевозиться в салоні літака і бокс-переноска розташовується під кріслом. Такий вид перевезення тварини є найбільш комфортним і зручним, оскільки  Ваш вихованець знаходиться весь час під наглядом кур'єра. Якщо ж подорож Вашого чотириногого друга відбувається без участі супроводжуючої особи, то тварина полетить в багажному відділенні, в опалювальному відсіку для живих вантажів. Важливо знати, якщо вага тварини разом з транспортним боксом  перевищує  8 кг,  вона буде перевозитись в багажному відділенні літака в будь-якому випадку, з супроводом людини вона летить або без такого. Авіаційний вид транспортування є не тільки найшвидшим варіантом, але і найменш стресовим  для самого Вашого вихованця.