Взяти тварину з собою у відпустку – відповідальне рішення, оскільки для вихованця необхідно створити всі умови для комфортного проживання і переїзду, провести ряд процедур, зібрати документи і забезпечити догляд.

Довгоочікувану відпустку може затьмарити розлука з домашнім улюбленцем. Якщо ви не хочете залишати свою тваринку одну і побоюєтеся того, що розлука з вами стане для неї сильним стресом, вихованця можна взяти з собою.

Проте не у всіх готелях дозволено селитися з домашніми тваринами. Але за допомогою сучасних пошукових каталогів ви завжди знайдете готель, який надає потрібні умови. 

У кожного готелю є власні правила проживання з домашніми улюбленцями. Як правило, їх забороняється брати з собою в ресторан, на дитячий майданчик і басейн. Не залишайте свого улюбленця в номері одного, так як нудьгуючи за вами, він може подряпати або пошкодити зубами готельне обладнання, за яке доведеться сплатити.

Якщо з вами собака, обов’язковою умовою буде вигул на повідку або в наморднику. Декоративних порід найчастіше це не стосується. Для кішок немає подібних обмежень, але зручніше всього їх перевозити в спеціальних пластикових контейнерах або плетених кошиках, які закриваються. 

Перед поїздкою для тварини необхідно провести всі необхідні процедури: дати антигельментик, обробити від экопаразитів, зробити необхідні вакцини. У цьому вам допоможе ветеринарний лікар. Якщо у Вас не має такої можливості, то наша компанія допоможе отримати всі необхідні документи для вашого домашнього улюбленця.

Якщо ви зібралися за кордон, то уточніть, чи немає особливих вимог для ввезення тварин у вибрану вами країну. У більшості випадків вам знадобитися чіп, ветеринарний паспорт з відмітками про вакцинації та довідка форми №1. Однак бувають і виключення. Електронний чіп з необхідною для обліку інформацією вводиться під шкіру тварини.

Всі ці процедури і підготовку необхідних документів потрібно провести заздалегідь, щоб в останній момент не з’ясувалося, що ви не можете виїхати через яку-небудь упущену дрібницю.

Взяти тварину з собою у відпустку – відповідальне рішення, оскільки для вихованця необхідно створити всі умови для комфортного проживання і переїзду, провести ряд процедур, зібрати документи і забезпечити догляд. Якщо ви готові до цього, то подбайте про все заздалегідь, наша компанія Вам з радістю у цьому допоможе. Якщо ні, то краще розгляньте варіант, при якому тварина залишиться вдома під надійним наглядом близьких.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно оформлення документів для подорожі з вашими домашніми улюбленцями, звертайтеся до наших спеціалістів.