Під час планування поїздки чи перевезення домашнього улюбленця, у кожного з Вас виникають схожі запитання, на які ми постараємося відповісти.

 

Поширені запитання

            З якого віку можна перевозити котів та собак за межі України?

Вік тварини, яка перевозиться залежить від багатьох факторів, але самим основним є вік, з якого Ви почали вакцинувати свого улюбленця, та готувати всі необхідні документи для перевезення. Якщо зважати на всі терміни проведення вакцинацій, то тварина може досягати 4-5 місячного віку.

Які супровідні документи потрібні для можливості перевезення тварин за кордон?

1. Електронна ідентифікація. Вживлений під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандарту ISO 11784, ISO11785.

2. Ветеринарний паспорт міжнародного зразка (фото тварини, якщо вона досягла 1 року).

3. Вакцинація проти сказу. Вакцинація повинна бути проведена тваринам віком від 3 місяців і не пізніше ніж за 1 місяць до виїзду.

 

    4. Форма № 1 вет. Форма видається лікарем ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до виїзду тварини за кордон.
         5. Довідка про аналіз крові на титрування антитіл вимагається між 4 та 12 місяцем після вакцинації проти сказу.
       
6. Дегельмінтизація та обробка тварини проти ектопаразитів, про що свідчать відмітки лікаря ветеринарної медицини у ветеринарному паспорті.
        7. Довідка про племінну цінність тварини, з виказанням її оціночної вартості (якщо потрібно).
        8. Сертифікат імпорту, збірна інформація про зазначене вище. Заповнюється перед транспортуванням та погоджується зі зустрічаючою стороною, після чого дається згода на ввіз тварини.

       Чи маєте можливість оформити всі необхідні документи?

Так наша компанія має можливість оформити всі документи, які потрібні для подорожі Вашого домашнього улюбленця. Завжди будемо раді допомогти у вирішенні всіх Ваших питань.

Які види транспорту використовуєте для перевезення тварин?


Наша компанія здійснює перевезення тварин за допомогою автомобільного транспорту, ж/д транспорту та авіатранспорту. Вид перевезень залежить від відстані, яку потрібно подолати Вашому улюбленцю, але ми зробимо все для того, щоб ця подорожбула як найменш стресовою для самого Вашого вихованця.

 

Яка вартість перевезення? 

Це питання є одним з запитань, які найчастіше задають відвідувачі нашого сайту. Але відповісти на це питання однозначно не має можливості, тому, що вартість перевезення наша компанія розглядає індивідуально для кожного замовника. Ви повинні розуміти, що вартість перевезення залежить від багатьох факторів, тому ми пропонуємо Вам заповнити бланк-форму розрахунку замовлення, який розміщений на нашому сайті в розділі ДОКУМЕНТИ І ГАРАНТІЇ