При тривалому перевезенні, Ви можете замовити послугу «он-лайн звіт». Послуга надається за умови супроводу Вашої тварини курєром. Ви будете отримувати фото та відео повідомлення про стан тварини під час перевезення, годування, вигулу вихованця. 

Також буде доступна послуга gps трекеру.

 

 

Детальніше...

Для перевезення тварин Ви можете взяти в оренду наші переноски різних розмірів. Переноски відповідають вимогам авіакомпаній і підходять для перевезення як в салоні літака, так і в вантажному відсіку.

 

При тривалому перевезенні, Ви можете замовити послугу «он-лайн звіт». Ви будете отримувати фото та відео повідомлення про стан тварини під час перевезення, годуванню, вигулу вихованця.

Рекомендуємо застрахувати тварин на час транспортуванняСтрахування тварин на час перевезення є не тільки гарантією, а й питанням престижу.

Тварини можуть бути застраховані від загибелі або втрати (крадіжки).

При вивезенні за кордон або в інші регіони, Вам відшкодують витрати на лікування в разі хвороби або травми тварини.

Виробляємо також страхування цивільної відповідальності власника тварини. Таке забезпечення оптимально підходить господарям собак. У деяких країнах страхування агресивних тварин є обов'язковим.

Наявність полісу свідчить про відповідальний і ґрунтовний підхід до захисту своїх інвестицій, забезпечує спокій власникові тварини.

Перевезення тварин за кордон неможливе без знання митних правил країни відправлення, країн транзиту та країни прибуття.В багатьох країнах діють обмеження на ввезення тварин певних видів. Так, в Італії, Іспанії, Данії та Швеції заборонено ввезення собак бійцівських порід. Для в'їзду до Фінляндії, Норвегії, Мальти і Великобританії собакам необхідна ще і обробка проти паразита ехінокока.

 Щоб дізнатися особливості перевезення тварини у вибрану країну, зв'яжіться, будь ласка, з нашим співробітником  зручним для Вас способом.