З нашою компанією Ви можете запланувати та здійснити перевезення своїх домашніх тварин в Австралію та країни Океанії - Нову Зеландію, Самоа,  та інші. Для зручності такого перевезення та щоб максимально обмежити стрес для Вашого домашнього улюбленця, ми рекомендуємо здійснити транспортування авіатранспортом. Приблизний час в дорозі залежить від вибраного Вами маршруту та може тривати від 24 годин та більше.

Наша компанія здійснює доставку тварин в такі країни Африки, як Єгипет, Руанда, Туніс, Ефіопія, Кенія, Мадагаскар та  інші. Для зручності такого перевезення та щоб максимально обмежити стрес для Вашого домашнього улюбленця, ми рекомендуємо здійснити транспортування авіатранспортом. Приблизний час в дорозі залежить від вибраного Вами маршруту та може тривати від 6 годин до 36 годин.

Наша компанія здійснює доставку тварин в такі країні Азії, як Ізраїль, ОАЕ, Туреччина та інші. Все більшої популярності набувають  перевезення тварин у Китай та інші країни Східної Азії. Доставку тварин у Китай Ви теж можете замовити у нас. Ваші тваринки  подорожуватимуть такими видами транспорту, як авіатранспорт ,так і автотранспорт, в залежності від пункту призначення. Час в дорозі визначається за відстанню та вибраним Вами видом транспорту, може тривати від 4 годин до 76 годин.

             Доступна послуга відслідковування доставки.

З нашою компанією Ви можете запланувати та здійснити перевезення своїх домашніх тварин в країни Америки, а саме США, Канаду, на Кубу, в  Мексику, Аргентину, Бразилію  та інші. Для зручності  перевезення, та щоб максимально обмежити стрес Вашого домашнього улюбленця, ми рекомендуємо здійснити доставку авіатранспортом. Час у дорозі залежить від вибраного Вами маршруту та може тривати від 14 годин до 36 годин. Доступна послуга відслідковування доставки.

Наша компанія здійснює доставку тварин в європейські країни та країни Європейського Союзу наступними видами транспорту: авіатранспорт, автотранспорт та залізнодорожній транспорт.

Окремо слід відзначити , ми здійснюємо перевезення тварин в Росію та з Росії в Україну, перевезення у Грузію та Білорусь. Також  перевозимо тварин у Казахстан і деякі інші країни колишнього СРСР. 

Термін доставки залежить від відстані та вибраного Вами виду транспорту. Час в дорозі може тривати від 2 годин до 36 годин.