Шановні пані та панове!

Сердечно вітаємо вас на нашому сайті служби доставки тварин! Наша компанія з багаторічним досвідом роботи в сфері транспорту впевнено розвивається на міжнародному ринку. Ми спеціалізуємося на доставці кішок і собак, перевезення коней, птахів та інших представників тваринного світу.

Petcargo.com.ua є легально зареєстрованої фірмою. На усі послуги виставляються рахунки для оплати і підтверджуючі документи надання цих послуг. Переміщення домашніх тварин у всьому світі чітко регламентовано і строго контролюється, що вимагає детального планування і обережного поводження з ними. Наші фахівці володіють необхідними знаннями, як в області ветеринарії, так і в області транспортних послуг, їх кваліфікація підтверджена державними сертифікатами і вдячністю клієнтів.

У відповідь на очікування наших клієнтів, ми забезпечуємо високий стандарт послуг. Завдяки спеціалізованому навчанню і ексклюзивному досвіду перевезення тварин, наш персонал отримав відмінну репутацію перевізника домашніх тварин з високим рівнем професіоналізму.

Ми робимо ставку на терміновість, безвідмовність і пристосування нашої пропозиції до нових запитів ринку. На Petcargo.com.ua ви можете знайти необхідну інформацію про порядок переміщення тварин в, або з України, вимоги до документів і транспортних засобів. Умови пропонованих перевезень дозволять вибрати спосіб доставки і широкий набір різних додаткових послуг.

Крім перерахованих на сайті категорій, ми також займаємося перевезенням єнотів, перевезенням кроликів і деяких інших тварин. Саме ці ознаки виділяють нас на тлі "типових" транспортних і кур'єрських фірм. Приєднуйся до суспільства наших задоволених клієнтів, ми запрошуємо до співпраці!